MROZEK TRANSPORT to firma z wieloletnim doświadczeniem...

Już od 27 lat wspieramy polskich przedsiębiorców w dystrybucji produktów oraz eksporcie towarów poza granice naszego kraju. Początki firmy sięgają 1989r, kiedy pod nazwą ”Krajowy i Międzynarodowy Transport Drogowy”, Grzegorz Mrozek rozpoczął działalność z jedną ciężarówką marki DAF.
Dziś oferujemy znacznie więcej niż przewóz towarów.
Zajmujemy się usługami z zakresu logistyki, spedycji i magazynowania. Wykorzystujemy tabor własny oraz rozbudowaną sieć zaufanych przewoźników. Posiadamy również dostęp do infrastruktury magazynowej w okolicach Poznania o powierzchni 20 000m².  Naszym priorytetem jest całkowite zadowolenie klienta i terminowe wykonanie zlecenia. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Nasza kadra jest regularnie szkolona, a wielu naszych pracowników posiada wieloletnie doświadczenie. Ćwierć wieku doświadczenia pozwala nam zagwarantować bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług.

logistyka

Logistyka

Posiadamy wiedzę oraz wszelkie niezbędne narzędzia, pozwalające na świadczenie pełnego zakresu usług logistycznych. Obsługujemy transport lądowy, lotniczy, morski oraz kolejowy.

spedycja

Spedycja

Posiadamy rozbudowaną bazę zaufanych przewoźników, z którymi współpracujemy na trasach krajowych i międzynarodowych.

magazynowanie

Magazynowanie

Posiadamy dostęp do infrastruktury magazynowej w okolicach Poznania o powierzchni 20 000m². Zapewniamy bezpieczeństwo i właściwe przechowywanie powierzonych nam ładunków.

25 lat doświadczenia 
Miliony kilometrów 
Tysiące przesyłek 
Nigdy nie zawiedliśmy
Waszych oczekiwań...

Zamów bezpłatną wycenę

Zostań naszym partnerem

Mamy wieloletnie doświadczenie doświadczenie, stale rosnące możliwości i entuzjazm w realizacji Państwa potrzeb w tym zakresie. Nigdy nie zawiedliśmy oczekiwań naszych klientów. Możemy pomóc również Państwa firmie, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości bezpłatnej wyceny zlecenia on-line.

 

Zachęcamy też do zostania z naszą firmą na dłużej. Zapewniamy indywidualne traktowanie i wycenę każdego naszego klienta.  Przygotujemy dla Twojej firmy indywidualną ofertę dostosowanią do ilości i częstotliwości zleceń. Dzięki temu Twoja firma będzie mogła działać szybciej.

Potwierdzają to nasi klienci:

Przez ćwierć wieku zebraliśmy doświadczenie w zakresie logistyki, spedycji i szeroko pojętego transportu towarów. Oferujemy kontakt ze spedytorem w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę dopasowaną do jego potrzeb.
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku oraz partnerem, któremu można zaufać.

Możemy Pomóc również Twojej firmie!

Jeśli masz pytania dotyczące szczegółów oferty, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy indywidualną ofertę. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do współpracy.

Dowiedz się więcej o nas...