O FIRMIE

Historia firmy

Już od 27 lat  wspieramy polskich przedsiębiorców w dystrybucji produktów oraz eksporcie poza granice naszego kraju. Początki firmy sięgają 1989r. kiedy pod nazwą "Krajowy i Międzynarodowy Transport Grzegorz Mrozek" rozpoczął działalność z jednym samochodem DAF 2800. Przez następne lata flota rozrastała się, pozostaliśmy jednak wierni marce DAF. W roku (1999) firma zmieniła nazwę na skróconą: "MROZEK TRANSPORT" i pod nią funkcjonuje do dziś.

Obecnie oferujemy znacznie więcej niż transport towarów. Zajmujemy się usługami z zakresu logistyki, spedycji i magazynowania.  Posiadamy dostęp do infrastruktury magazynowej w okolicach Poznania o powierzchni 20 000m². Naszym priorytetem jest całkowite zadowolenie klienta i terminowe wykonanie usługi. Jesteśmy zwolennikami długotrwałej współpracy i uczciwości biznesowej. Stale się rozwijamy i jesteśmy "pewnym" partnerem.

Certyfikaty

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia pozwalające na wykonywanie naszych usług. Nasza kadra jest regularnie szkolona, a wielu naszych pracowników posiada wieloletnie doświadczenie.
Gwarantujemy bezpieczeństwo
i zgodność ze wszystkimi standardami, co możemy potwierdzić poniższymi certyfikatami:
◦ Rzetelnego Przewoźnika
◦ OCRK
◦ Kompetencji zawodowych

 

 

Dokumenty do pobrania:

Dowiedz się więcej o nas!

Pobierz prezentację firmy

...
999%

Postaw na doświadczenie

Przez ćwierć wieku zebraliśmy doświadczenie w zakresie logistyki, spedycji i szeroko pojętego transportu towarów. Oferujemy kontakt ze spedytorem w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.
Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę dopasowaną do jego potrzeb.

Zapraszamy do współpracy!